حسام الدین آشنا: قهر با صندوق در عمل یعنی افزایش فشار و تحریم و عملیات تخریبی مجاهدین / سخنگوی مجاهدین

  • 1398/11/30

سخنگوی مجاهدین - ۳۰بهمن۹۸

سخنگوی مجاهدین – ۳۰بهمن۹۸

حسام‌الدین آشنا معاون قبلی اطلاعات آخوندها و مشاور کنونی آخوند روحانی که ریاست مرکز بررسیهای استراتژیک ریاست‌جمهوری رژیم را هم برعهده‌ دارد، در آستانهٔ انتخابات رژیم هشداری به‌شرح زیر منتشر کرد:

«‏هشدار: قهر با صندوق، قهر با دولت یا شورای نگهبان نیست بلکه در عمل یعنی: افزایش تحریم و فشار حداکثری- افزایش احتمال هجوم نظامی- افزایش عملیات تخریبی منافقین- افزایش بودجه رسانه‌های مزدور- کاهش تاب آوری ملی- کاهش قدرت چانه‌زنی سیاسی-نباید دشمن شاد شویم!».

همزمان دژخیم اسماعیلی سخنگوی آخوند رئیسی از پرونده‌سازیهای قضاییه جلادان علیه مجاهدین خبر داد:

تلویزیون شبکه خبر(رژیم) ۲۹ بهمن ۹۸:

«سخنگوی دستگاه قضا هم‌چنین با بیان این‌که در پرونده اغتشاشات آبان با خیلی‌ها با رأفت برخورد شد گفت برای تعداد زیادی حکم صادر شده و اکنون در مرحله نهایی شدن است.

آقای اسماعیلی هم‌چنین از انهدام باند موسوم به امیر آلمانی که در اغتشاشات اخیر نقش داشت خبر داد».

اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه:

«در بررسی سوابق یک‌نفر از اینها که مشهور به امیر آلمانی‌ست معلوم شد که این سابقه خروج غیرقانونی از کشور دارد به کشورهای مختلف رفته. مدتی در کمپ پناهندگان در آلمان بوده و در کمپ پناهندگان آلمان با عناصر وابسته به گروهک نفاق ملاقاتهایی داشته همکاریهایی داشته. خب این فرد و این تیم می‌آیند در حوادث آبانماه میدان‌داری می‌کنند و این اغتشاشات را سردمداری می‌کنند و این جنایاتی که مردم ما شاهد بودند را رقم زدند طبیعی‌ست این دسته از تبهکاران بایستی متناسب با اعمال مجرمانه خودشان مجازات بشوند».

بخشی از اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران-اول آذر ۱۳۹۸(۲۲نوامبر ۲۰۱۹):

«حسام الدین آشنا همان دژخیمی است که در ۲۹خرداد ۱۳۹۷ در توئیتی با رمز و کنایه مقاومت ایران و شخص خانم رجوی را به ترور تهدید کرد و نوشت: «آنها که به‌دنبال تابستان داغ هستند ماجرای نیمروز را هم فراموش نکنند». نیمروز اسم فیلمی است که توسط سپاه پاسداران در ارتباط با ۱۹بهمن سال ۱۳۶۰ و شهادت اشرف رجوی و موسی خیابانی ساخته شده است. روز ۳۰خرداد ۱۳۹۷ شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های رژیم توئیت حسام الدین آشنا را «رمز شروع عملیات» و «یک کد امنیتی که رمزگشایی‌اش کار هر کسی نیست» توصیف کردند.

آن‌چنانکه بعداً روشن شد این توئیت اشاره به یک توطئه بزرگ تروریستی بود که قرار بود ۱۰روز بعد در ۹تیر ۱۳۹۷ در گردهمایی بزرگ ایرانیان در ویلپنت با حضور خانم مریم رجوی به اجرا در بیاید. فاشیسم دینی حاکم برای انفجار این گردهمایی و یک کشتار جمعی برنامه‌ریزی کرده بود که در آخرین مراحل کشف و خنثی شد و ۴تروریست از جمله یک دیپلمات تروریست رژیم دستگیر و از آن زمان در زندان در بلژیک به‌سر می‌برند».

سخنگوی مجاهدین:

سخنگوی مجاهدین در پاسخ به دژخیم حسام‌الدین آشنا دستیار آخوند روحانی و دژخیم اسماعیلی گفت: بعد از قاسم سلیمانی در انتظار عدالت و نوبت کیفر خود به‌دست فرزندان دلاور خلق قهرمان باشید. روزی می‌رسد که بند از بند رژیمتان خواهد گسست.