مریم رجوی: سرنگونی هواپیمای مسافری جنایت بزرگ رژیم است مردم نه می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند

  • اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران
  • 1398/10/21

اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
  • مقصر اصلی خامنه‌ای، روحانی و سرکردگان پاسداران هستند باید محاکمه و مجازات شوند

صبح امروز، آخوند حسن روحانی، رئیس‌جمهور ارتجاع، و ستاد فرماندهی نیروهای مسلح این رژیم پس از ۷۲ساعت تأخیر و تعلل و صحنه‌سازی و دروغپردازی بناچار اعتراف کردند هواپیمای مسافری اوکراینی با شلیک موشکهای سپاه پاسداران سرنگون شده است.

این اعتراف ناگزیر پس از اعتراضها و افشاگری گسترده و انتشار عکس‌ها و فیلم‌ها و تأیید آمریکا و کانادا و انگلستان و ناتو و بسیاری دیگر از مراجع بین‌المللی صورت گرفت. طی سه روز گذشته بسیاری از سرکردگان رژیم، از جمله سخنگوی روحانی و رئیس هواپیمایی رژیم با کمال وقاحت مدعی شده بودند که هواپیما به‌دلیل نقص فنی سقوط کرده است.

خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران با تسلیت مجدد به با زماندگان قربانیان و عموم مردم ایران گفت این یکی دیگر از جنایت‌های بزرگ فاشیسم دینی حاکم است که مردم ایران نه می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند. رژیم به‌گفته وزیر خارجه‌اش حمله موشکی به خاک عراق را پیشاپیش به حکومت و نظامیان عراقی و از طریق آنها به آمریکا خبر داد اما از دستور توقف پروازهای مسافری در حق هموطنان خودمان دریغ کرد. در حالی‌که در تمام دنیا در وضعیت جنگی و آماده‌باش پدافندی، همه پروازهای مسافری بلادرنگ متوقف می‌شود.

خانم رجوی با تأکید بر‌ این‌که هم‌اکنون نیز رژیم آخوندی با دجالگری و ذکر دلایل و بهانه‌های مسخره درصدد است مسئولان اصلی این فاجعه را در ببرد، گفت مقصر اصلی خامنه‌ای و روحانی و سرکردگان سپاه پاسداران هستند که باید به‌خاطر این جنایت بزرگ محاکمه و مجازات شوند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۱دی ۱۳۹۸(۱۱ژانویه ۲۰۲۰)