دونالد ترامپ:‌ اگر رژیم ایران هر شهروند یا پایگاه آمریکا را هدف قرار دهد، ما ۵۲سایت در ایران را هدف قرار می‌دهیم

  • 1398/10/15

ستاد عملیاتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا

ستاد عملیاتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در یک رشته توئیت به رژیم ایران هشدار داد اگر به شهروندان یا سرمایه‌های آمریکا آسیب برساند، ۵۲سایت مهم آن را هدف حمله قرار می‌دهد. وی در این توئیتها نوشت:‌

«رژیم ایران خیلی گستاخانه در مورد هدف قرار دادن اماکن و داراییهای آمریکا حرف می‌زند، آن هم در انتقام برای از بین بردن سرکرده تروریستهای جهان که بتازگی یک آمریکایی را کشت و به‌طرز خیلی بدی تعداد بیشمار دیگری را مجروح کرد. بدون این‌که بخواهیم به کشتن آنهمه مردمی اشاره کنیم که او طی دوران زندگیش به‌قتل رسانده است، از جمله، صدها ایرانی معترض که بتازگی کشته است. او به سفارت ما حمله کرد و در حال آمادگی برای ضربه‌های دیگری به دیگر اماکن ما بود.

رژیم ایران برای سال‌ها چیزی جز مشکل نبوده است. بگذارید این را به‌عنوان یک هشدار بگویم اگر این رژیم هر شهروند یا مکان و سرمایه آمریکا را هدف قرار دهد، ما ۵۲محل در ایران را به‌عنوان سمبلی برای ۵۲گروگان آمریکایی که سال‌ها پیش به اسارت گرفته شدند، هدف قرار می‌دهیم. این اهداف که بعضاً دارای اهمیتی بسیار بالایی برای رژیم ایران است به‌سرعت و بسیار سخت و شدید هدف قرار خواهند گرفت. ایالات متحده آمریکا دیگر تهدیدات را تحمل نمی‌کند».