دژخیم قاسم سلیمانی و شماری از سرکردگان مزدور نیروی قدس به هلاکت رسیدند

 • 1398/10/13

تصاویری از اصابت موشک به خودروهای حشدالشعبی

تصاویری از اصابت موشک به خودروهای حشدالشعبی

خانم مریم رجوی هلاکت قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس سرکرده بسیج ضدمردمی در عراق را ضربه جبران‌ناپذیر به رژیم آخوندی خواند.

مریم رجوی: زمان خلع ید از ملایان در منطقه به‌ویژه در عراق و سوریه و لبنان و اخراج پاسداران از این کشورها فرا رسیده است. به این ترتیب عراق که پس از جنگ توسط آمریکا در سینی طلایی تقدیم رژیم آخوندی شده بود، از یوغ فاشیسم دینی آزاد می‌شود.

مریم رجوی: در حالی‌که سرنگونی رژیم آخوندی در چشم‌انداز قرار گرفته زمان آنست که نیروهای مسلح رژیم از شلیک به مردم خودداری کنند، سلاحهای خود را بر زمین گذاشته و تسلیم شوند. پرسنل مردمی ارتش باید به مردم بپیوندند.

خانم رجوی با یادآوری شهادت دست کم ۱۵۰۰تن از فرزندان مردم ایران در قیام آبان و دستگیریهای بی‌پایان خاطرنشان کرد: جامعه بین‌المللی به‌ویژه اتحادیه اروپا باید بر سیاست مماشات با رژیم ملایان نقطه پایان بگذارد و حق مقاومت و قیام برای آزادی و حق حاکمیت مردم ایران به‌جای حاکمیت ملایان را به‌رسمیت بشناسد.

تبریک به خلق قهرمان ایران، اشرفیان و همه شهیدان و یاران اشرف‌نشان، دژخیم قاسم سلیمانی به هلاکت رسید.

مسعود رجوی: گفته بودیم کاملاً موافقیم که آخوند رئیسی و پاسدار سلیمانی به لاجوردی و صیاد شیرازی ضمیمه شوند. لعنت خدا و خلق برهمه آنها باد. اکنون خطاب به خلیفهٔ ارتجاع تأکید می‌کنیم: شاه سلطان ولایت مرگت فرا رسیده و چرخهای سرنگونی با سرعت بیشتر حرکت خواهد کرد.

به نام خلق قهرمان و ارتش آزادی ستان به دژخیمان و مزدوران اخطار می‌کنم که هم‌چون رژیم شاه روزگار پایانی فرا رسیده است. به خلق و ارتش آزادی و کانونهای شورشی تسلیم شوید و سلاحهای خود را تحویل دهید.

قاتل مجاهدین و دژخیم خلق عراق به نام ابومهدی مهندس که از دو دهه پیش توسط مجاهدین در لیست سپاه تروریستی قدس افشا‌شده بود به هلاکت رسید.

مسعود رجوی -پیام به خلق در زنجیر: روح شهیدان شاد، زمان برخاستن است.

مسعود رجوی –پیام به ارتش تحت‌امر خامنه‌ای: پرسنل مردمی ارتش باید به مردم بپیوندند و سلاحها را به مردم و ارتش آزادیبخش ملی ایران تحویل دهند. تنها جواب شیخ آتش است. آتش شعله برکش.

اعلام آماده‌باش به تمام جوانان دلیر و شورشگر و کانونهای شورشی در سراسر میهن اشغال شده: بیدار و هوشیار و آماده باشید. در این شرایط هر تجری و تعرض و شلیک دشمن زبون را باید با تمام قوا و به‌طور مضاعف به‌طور آتشین پاسخ داد.

مسعود رجوی –پیام به سپاه و بسیج ضدمردمی: تسلیم شوید، سلاحها را تحویل بدهید و دنبال زندگی خودتان بروید. در غیراینصورت دیر یا زود به سختی کیفر خواهید دید.

مسعود رجوی-پیام به خبرگان و شورای نگهبان و نمایندگان مجلس ارتجاع و تشخیص مصلحت نظام: شورش و عصیان آبان را دیدید. این شمه‌ای از آتش قهر و انتقام خلق ستمدیده و شهیدان است. کیفری سخت و سنگین در انتظار شماست. عمامه‌ها را بردارید. خامنه‌ای را حذف و خود را منحل کنید. هیچ راه دیگری وجود ندارد.

به نام شهیدان و ارتش آزادیبخش ملی ایران سال میلادی جدید را سال سرنگونی رژیم ولایت فقیه اعلام می‌کنم و ما باید قیمت آنرا برای نیل به آزادی و حاکمیت جمهور مردم به تمام و کمال بپردازیم.

مسعود رجوی – پیام و تبریک به انقلابیون و جوانان شورشگر عراقی: اکنون عراق می‌تواند از یوغ اشغال رژیم ولایت فقیه آزاد شود. بلادرنگ دولت موقت برای برگزاری انتخابات آزاد را خودتان اعلام و خواهان شناسایی بین‌المللی شوید.

مسعود رجوی – پیام و تبریک به انقلابیون آزاد و مستقل و ارتش آزاد در سوریه: خاک میهن مجروح و دردمند را باید تا آخرین نفر از مزدوران و عوامل رژیم آخوندها پاکسازی کرد.آنها را باید از سوریه بیرون ریخت. این کلید پیروزی است.

مسعود رجوی- پیام و تبریک به آزادیخواهان و نیروهای دموکراتیک در لبنان: بساط حزب‌الشیطان و مزدوران رژیم حاکم بر ایران را باید از لبنان جمع کرد. ۴۰سال کافیست. رژیم ولایت فقیه و عوامل دست‌نشانده آن باید از لبنان بروند. این کلمه رهایی و راه شکوفایی است.

مسعود رجوی: بار دیگر باید تأکید کرد: اخراج و پایان رژیم در عراق، در حکم پایان ولایت فقیه است. موتور ژئوپلیتیک روشن شده و آتشفشان قیام، با خمینی و خامنه‌ای و رژیم آخوندی و سرکردگان و دست نشاندگانش سر سازگاری ندارد.

مسعود رجوی به جوانان دلیر میهن در سراسر کشور: مراکز بسیج و سپاه ضدمردمی باید درهم کوبیده شوند. آخوندها باید گورشان را گم کنند. پاسداران و قوای انتظامی باید تسلیم شوند و سلاح را تحویل بدهند. سلاحها متعلق به خلق و فرزندان رشید میهن است. رژیم سرکوبگر و ایادی و مراکز آنرا خلع‌سلاح کنید.

مسعود رجوی: هشدار به مأموران و مزدوران اطلاعات و گشتاپوی دینی در داخل و خارج ایران: تمامی پرونده‌ها و ارتباطات و وجوه دریافتی برملا می‌شود. بدون شک در برابر عدالت و قانون قرار می‌گیرید. دست داشتن در خون مجاهدین و فرزندان رشید این میهن کیفری سخت و سنگین دارد. قبل از سرنگونی رژیم تسلیم اراده خلق شوید. از جنایتها و پلیدیهای خود در خدمت به این رژیم علیه مقاومت و انقلاب نوین مردم ایران دست بشویید. از سرنوشت ساواکی‌های شاه عبرت بگیرید. گمان نکنید که با هفت خطی وهفت رنگی می‌توان از کیفر جنایت و شقاوت در امان ماند.

شادی مردم عراق در میدان تحریر بغداد

 • آخوند جلاد ابراهیم رئیسی سردژخیم قضاییه خامنه‌ای هلاکت پاسدار قاسم سلیمانی را داغدار شدن رژیم و عواملش دانست.
 • رودی جولیانی: پاسخ رئیس‌جمهور دونالد ترامپ به حمله رژیم ایران به سفارت ما و تحریکات دیگر آن کاملاً موجه بود.

 • مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا‌: پنتاگون حملهٔ هوایی که کشته شدن قاسم سلیمانی را به‌دنبال داشت، اجرا کرد.
 • وزیر دفاع آمریکا: پنتاگون دست به «اقدام قاطع دفاعی» علیه سلیمانی زد، او یک نظامی مشهور و ترسناکی بود که ارتباطات نزدیکی با شبکه گروه‌های مسلح مورد حمایت رژیم ایران داشت.
 • میشل والتر نماینده جمهوریخواه کنگره آمریکا: سلیمانی مسئول کشتن دهها هزار نفر در سراسر جهان بود.
 • ایلان گولدن برگ کارشناس خاورمیانه در دولت اوباما هلاکت پاسدار سلیمانی را یک «تغییر دهنده معادله عظیم» در منطقه توصیف کرد.
 • آخوند روحانی هلاکت قاسم سلیمانی را یک فاجعه بزرگ برای رژیم توصیف کرد.
 • نیکی هیلی: قاسم سلیمانی یک سرکرده تروریست با دستهایی آغشته به‌خون آمریکاییان بود. از بین رفتن او باید مورد تشویق همه کسانی باشد که خواهان صلح و عدالت هستند. 

مریم رجوی@Maryam_Rajavi_P
در پاسخ به @Maryam_Rajavi_P

#قاسم_سلیمانی يكی از بزرگترين جنايتكاران تاريخ #ايران است كه دست‌اندركار قتل‌عام صدها هزار تن از مردم منطقه و آواره كردن ده‌ها ميليون تن ديگر است.

مریم رجوی@Maryam_Rajavi_P

#قاسم_سلیمانی طراح قتل‌عام مجاهدين در اشرف و بسياری عمليات تروريستی ديگر در عراق و در داخل #ايران و ساير كشورها عليه مقاومت ايران بوده است. با هلاكت او چرخ‌های سرنگونی رژيم آخوندها هر چه سريعتر به حركت در می‌آيدhttps://www.maryam-rajavi.com/item/killing-ghassem-soleimani-a-blow-to-the-mullahs 

مشاهده عکس در توییتر

۱۱۴

اطلاعات و حریم شخصی آگهی‌های توییتر
۱۰۶ نفر دارند درباره این صحبت می‌کنند

مریم رجوی@Maryam_Rajavi_P

هلاكت #قاسم_سليماني و سركرده بسيج ضدمردمی #عراق ضربه جبران ناپذير به رژيم آخوندی است و زمان خلع يد از پاسداران در منطقه فرا رسيده است #ایرانhttps://www.maryam-rajavi.com/item/killing-ghassem-soleimani-a-blow-to-the-mullahs 

مریم رجوی@Maryam_Rajavi_P

#قاسم_سلیمانی يكی از بزرگترين جنايتكاران تاريخ #ايران است كه دست‌اندركار قتل‌عام صدها هزار تن از مردم منطقه و آواره كردن ده‌ها ميليون تن ديگر است.

۹۶

اطلاعات و حریم شخصی آگهی‌های توییتر
۹۲ نفر دارند درباره این صحبت می‌کنند

 • تلویزیون العربیه الحدث به‌نقل از تلویزیون رسمی عراق گزارش داد ‌ قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس رژیم ایران و ابومهدی مهندس معاون شبه‌نظامیان حشدالشعبی در جریان حمله هوایی به ستونی از خودروها در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شدند.

 • خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشت قاسم سلیمانی در حمله‌یی در بغداد کشته شد. 
 • خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس رژیم ایران کشته شد.
 • تلویزیون المیادین لبنان نیز گفت قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شدند.

 • تلویزیون عراق ـ فرمانده نیروهای قدس ایران و معاون نیروهای شبه نظامی عراق در حمله ای در فرودگاه بغداد کشته شدند.
 • خبرگزاری آسوشیتدپرس: «تلویزیون عراق و سه مقام عراقی روز جمعه گفتند ژنرال قاسم سلیمانی فرمانده نیروهای نخبه قدس ایران در حمله هوایی در فرودگاه بین‌المللی بغداد کشته شده است.»
 • تلویزیون دولتی عراق: «یکی از کشته‌شدگان این حمله هوایی سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده سرشناس سپاه پاسداران ایران بوده و همچنین به همراه او ابو مهدی المهندس، معاون رهبر حشد الشعبی و محمدرضا الجابری، مدیر روابط عمومی این گروه شیعه هم کشته شده‌اند.»
 • تلویزیون فاکس نیوز:… اوضاع در عراق با سرعت خیلی زیادی در حال تحول است… تلویزیون عراق همین حالا تأیید کرد که قاسم سلیمانی، یک ژنرال سابق در سپاه پاسداران ایران و فرمانده نیروی قدس در حمله‌یی در نزدیکی فرودگاه بغداد به همراه یک مقام ارشد شبه‌نظامیان شیعی عراق کشته شدند.
 • خبرگزاریهای حکومتی: سپاه پاسداران رژیم خبر بهلاکت رسیدن پاسدار قاسم سلیمانی را تایید کردند.
 • رویترز: سخنگوی شبه نظامیان: قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در حمله هوایی آمریکا کشته شدند.
 • میدان تحریر بغداد: خوشحالی مردم از هلاکت قاتل مردم عراق پاسدار قاسم سلیمانی.

 • وزارت دفاع آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد حمله‌ای که بامداد جمعه به کشتن قاسم سلیمانی در عراق منجر شد، به فرمان دونالد ترامپ رئیس جمهوری  آمریکا بود.
 •  در بیانیه پنتاگون تاکید شد که قاسم سلیمانی قصد کشتن مقام‌های آمریکایی را داشت.
 • یک مقام ارشد پنتاگون پیشتر در گفتگو با نیوزویک تایید کرد که قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس و ابومهدی المهندس،‌ معاون فرمانده حشد الشعبی، کشته شده‌اند.
 • سناتور مارکو روبیو در واکنش به حمله به فرودگاه بغداد که منجر به کشته شدن قاسم سلیمانی و چند مقام ارشد حشدالشعبی شد در توییتر نوشت: در پی حملات متعدد سپاه پاسداران، آمریکا و دونالد ترامپ خویشتن‌داری کردند، خط قرمزهای مشخصی را تعیین کردند و نسبت به پیامدهای عبور از آنها هشدار دادند. نیروی قدس ایران مسیر تشدید تنش را برگزید. مقصر رسیدن این لحظه خطرناک، فقط آنها هستند.

 • فاکس نیوز: بدنبال کشته شدن قاسم سلیمانی  ارتش، وزارت خارجه و رییس جمهور در آماده باش بالا قرار دارند همه گزینه ها روی میز هستند.
 • فاکس نیوز: همه طرحها برای هر گونه تلاش احتمالی در تلافی جویی از سوی ایران یا نیروهای نیابتی اش و یا توسط گروههای تروریستی مانند حزب الله آماده شده‌اند.
 • فاکس نیوز: آنچه که امروز رخ داد یک پیروزی عظیم و سنگین برای قابلیتهای ارتش ما، جامعه اطلاعات خارجی ما است. یک هماهنگی میان تمامی سطوح وزارت خارجه، وزارت دفاع، رییس ستاد و شخص پرزیدنت بود… به رییس جمهور گفته شده بود که زندگی آمریکاییان در آن سفارتخانه در خطر است. یک نفر که در آن اتاق بود و آشنا با موضوع شنید که پرزیدنت گفت نفرات ما حفاظت خواهند شد و این بنغازی نخواهد بود.

 • بیانیه سناتور کاتن: «قاسم سلیمانی ده‌ها سال مغزمتفکر حکومت ترور و وحشت ایران بود و از آن جمله می‌توان به مرگ صدها آمریکایی توسط او اشاره کرد. امشب او به کیفری که مستحقش بود رسید و همه سربازان آمریکایی که به دست او کشته شدند نیز به آن چه شایسته آن بودند – یعنی عدالت – رسیدند.»
 • سناتور کاتن گفت: «با مرگ سلیمانی، اکنون آمریکا امن‌تر است.»

 • شبکه العربیه: سامر عبدالله، مسئول امور عملیات‌های خارجی حزب‌الله لبنان، در حمله آمریکا به خودروی پاسدار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران و ابو مهدی المهندس معاون رئیس حشد شعبی کشته شده است.
 • توئیت مایک پمپئو: عراقیان- بخاطر آزادی در حال رقص در خیابان هستند، متشکر از اینکه ژنرال سلیمانی دیگر حضور ندارد.

 • بخشی از بیانیه پنتاگون: بدستور پرزیدنت ارتش آمریکا دست به اقدامی قاطع و دفاعی برای حفاظت از پرسنل آمریکا در خارج با کشتن قاسم سلیمانی زد که فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران بود، که یک سازمان تروریستی لیست گذاری شده توسط آمریکا بود.
 • ژنرال سلیمانی بطور فعالی در پی حمله به دیپلمات ها و سربازان آمریکایی در عراق و سراسر منطقه بود .
 • ژنرال سلیمانی و نیروی قدس او مسئول کشتن صدها آمریکایی و سربازان ائتلاف و مجروح کردن هزاران نفر بود.

 • رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا سناتور ریچ: «قاسم سلیمانی مسئول مرگ صدها آمریکایی بود و کشته شدن او فرصتی برای عراق است تا بتواند، آزادانه و بدون کنترل ایران، برای آینده خود تصمیم بگیرد. همان‌گونه که من پیش از این به دولت ایران هشدار داده‌ام، آنها نباید خوشتن‌داری منطقی ما در پاسخ دادن به حملات قبلی‌شان را به منزله ناتوانی ما تلقی کنند. ایالات متحده همواره با قدرت از منافع‌ و هم‌پیمانانمان در برابر اقدامات و تحریکات تروریستی دفاع می‌کند.»

 • سناتور ریچ افزود: «عدالت امروز برای همه مردان و زنان عضو نیروهای مسلح آمریکا، که با بمب‌های کنارجاده‌ای یا راکت‌های ارائه شده توسط ایران طی سال‌های گذشته در عراق کشته یا زخمی شده‌اند، اجرا شده است. سلیمانی مسئول آن برنامه تسلیحاتی بود؛ همان برنامه‌ای که آن تلفات و جراحات، نتیجه استفاده از جنگ‌افزار‌های خائنانه و بزدلانه آن بود.»

 • مصاحبه فاکس نیوز با علیرضا جعفرزاده: قاسم سلیمانی بدنام‌ترین جنایتکار شیطانی است. خون صدها هزار نفر، هم در ایران، هم در عراق و هم در سوریه و لبنان و جاهای دیگر روی دستان او است. تلاش برای ترسیم عملیات رژیم ایران در عراق بعنوان تقصیر کس دیگر، کاملا نادرست است. واقعیت ماجرا این است که آنچه مقابل سفارت آمریکا دیدیم یک تظاهرات نبود. این یک رژه نظامی توسط مزدوران رژیم ایران، حشد الشعبی، بود که توسط رژیم ایران منجمله قاسم سلیمانی ایجاد شده، آموزش دیده و تأمین مالی شدند و این مدت زیادی است که در جریان است. 

 •  علیرضا جعفرزاده:  واقعیت در باره عراق این است که مردم عراق در حال تظاهرات علیه نفوذ رژیم ایران بودن و به طور مشخص از ماه اکتبر اخیر به این سو، در تظاهرات خود در میدان تحریر در بغداد و نجف و کربلا و بصره که اکثریت جامعه را شیعیان تشکیل می‌دهند، از قاسم سلیمانی اسم می‌بردند. همه این مردم علیه نفوذ رژیم ایران و قاسم سلیمانی چرخیده‌اند. وهمچنین علیه بازوی اصلی او در عراق، ابومهدی مهندس، که در اساس عملیات شبه نظامیان شیعه در عراق را هدایت می‌کرد. واقعیت عراق این است و نباید نادیده گرفته شود.
   

فیلمی از انهدام خودروی قاسم سلیمانی و مزدوران عراقی توسط ارتش آمریکا:

جشن مردم ناصریه در پی کشته شدن قاسم سلیمانی و ابو مهدی مهندس از مزدوران رژیم ایران:

تصویری از خودروی پاسدار قاسم سلیمانی که مورد هدف قرار گرفت

تصویری از خودروی پاسدار قاسم سلیمانی که مورد هدف قرار گرفت

تصویری از اصابت موشک به خودروهای حشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد

تصویری از اصابت موشک به خودروهای حشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد

شادی مردم عراق از هلاکت پاسدار قاسم سلیمانی:

شادی مردم عراق از هلاکت پاسدار قاسم سلیمانی

لحظه اصابت موشک به خودروهای حامل قاسم سلیمانی و مزدوران حشدالشعبی

شادی مردم عراق در بغداد ساعت حوالی ۰۴۳۰ بوقت محلی:

شادی مردم عراق در خیابانها بدنبال هلاکت پاسدار تروریست قاسم سلیمانی

تصویری از اجساد مزدوران رژیم آخوندی و قاسم سلیمانی در سردخانه بغداد

تصویری از اجساد مزدورا�� رژیم آخوندی و قاسم سلیمانی در سردخانه بغداد