اعتراف روحانی به شرایط سخت و دشوار رژیم آخوندی و «آمادگی برای مذاکره»

  • 1398/10/11

آخوند روحانی

آخوند روحانی

آخوند روحانی در سخنرانی روز چهارشنبه ۱۱دی۹۸ خود با اشاره به شرایط سخت و خفگی اقتصادی رژیم چند بار گفت که حکومت آخوندی «آماده مذاکره» است.

 روحانی گفت: «خوب ما در یک شرایط راحتی نیستیم در یک شرایط معمولی نیستیم در یک شرایط سختی هستیم. خوب حالا یک توطئه‌یی علیه ما طراحی شده به‌خاطر این‌که ما را بشکنند ابهت ما را بشکنند.  آنها باید برگردند از این راه غلط و نادرستی که شروع کردند و آغاز کردند هر وقت آنها برگرداند ما آماده‌ایم هر وقت آنها برگردند به نقطه‌ای که از آن نقطه توطئه جدید را شروع کردند می‌گویند ما آماده مذاکره هستیم بسم الله اهلا و سهلا ما هم آماده مذاکره ایم به شرط این‌که برگردیم سر نقطه اول.  اگر هم به زبان نمی‌گویید در عمل بگویید راه ما اشتباه بوده ما آماده‌ایم با شما حرف بزنیم اگر حرفی دارید بشنویم ما اگر سخنی داریم شما باید بشنوید».

رئیس‌جمهور ارتجاع دو روز قبل هم درباره خفگی اقتصادی رژیم و این‌که اوضاع حکومت آخوندی بدتر از دوران جنگ است گفته بود:

«ما روزهای مشکلی را در دوران تحریم داشتیم و امروز در بدترین دوران تحریم داریم می‌گذرانیم.

اگر ما جنگ اقتصادی نداشتیم، بدانید از سال ۹۵ تا امروز ۲۰۰ میلیارد دلار منبع اضافه وارد این کشور می شد ۲۰۰ میلیارد دلار.

من دارم به شما اعلام می‌کنم در سخت‌ترین شرایط هستیم، من فردی هستم که هم در جنگ بودم هم بعد از جنگ بودم هم قبل از جنگ بودم، هم در انقلاب بودم، همه فراز و نشیب را من دیدم و در هر مقطعی یک نوع مسئولیتی داشتم، هیچ دورانی و هیچ سختی مثل این سال‌ها نبوده که همه  فشار بیاورند».

آخوند شیاد حسن روحانی یک روز پس از ناکامی و سوت و کور بودن ضدتظاهرات حکومتی در روز ۹دی، علیه قیام سراسری، با مجیزگویی مسخره‌یی از ولی‌فقیه ارتجاع مدعی شد «جمعیت میلیونی» در «حمایت» از خامنه‌ای و نظام به «خیابان» آمده‌اند.

وی گفت: «در همین ایام آبان مردم نشان دادند وقتی به خیابان آمدند شما دیدید جمعیت میلیونی به خیابان آمد برای امنیت کشور برای آرامش کشور برای حمایت از انقلاب برای حمایت از رهبری برای حمایت از نظام این معنای وفادار بودن مردم هست».