هشدار خطیب نمایش جمعه بهار همدان: فتنه بزرگتر در راه است بزرگ و بزرگ و بزرگ و بزرگتر در راه است

  • 1398/10/07

آخوند محمدعلی ارزنده خطیب نمایش جمعه بهار همدان

آخوند محمدعلی ارزنده خطیب نمایش جمعه بهار همدان

آخوند محمدعلی ارزنده خطیب نمایش جمعه بهار همدان روز جمعه ۶ دی ۹۸ در وحشت از قیام پیش رو گفت: فتنه بزرگتر در راه است بزرگ و بزرگ و بزرگ و بزرگتر در راه است فتنه که تمام شدنی نیست مگر دشمنان اسلام دست می‌کشند؟

وی به بی‌عملی و وادادگی مهره‌های رژیم اشاره کرد و افزود: متأسفانه اکثر کسانی که حق را می‌شناسند اما زیر بار حق نمیروند به‌خاطر این است که می‌بینند از حق دفاع کردن هزینه دارد توی تیر و تبارش توی فامیلش است می‌آید از حق دفاع می‌کند می‌آید می‌گوید فلان حزب فلان گروه فلان شخص در مسیر نیست دارد خلاف مسیر حرکت می‌کند می‌بیند تمام تیر و تبار و فامیل بر علیه او می‌ایستند میگه خب چرا اینکار را بکنم بر علیه خودم اینها را بشورانم از حق کوتاه می‌آید در اداره در جامعه اینطرف و آنطرف

ارزنده در ادامه گفت: یکسری از مسایل را میبینند اما متأسفانه مداهنه می‌کنند کنار می‌آیند هر چی که میشه بر می‌گردند می‌گویند که اگر لازم باشد رهبر معظم انقلاب می‌فرماید پس تو چه کاره‌ای هستی؟ پس من چه کاره هستم؟

وی درباره رویکرد مهره‌های رژیم، که ناشی از ترس از قیامی دیگر است اضافه کرد: تا هر چه میشه به‌خاطر بی‌عرضگی خودشان به‌خاطر ترس و مداهنه و غیره و غیره که خودشان دچارش شدند متأسفانه می‌گویند اگر لازم باشد رهبر معظم انقلاب می‌فرماید.

وی در جای دیگری از صحبتش، نگرانی از دیر قطع شدن اینترنت در درون نظام ایجاد کرده بود اشاره کرد و گفت: آیا قطع نکردن تلگرام در فتنه ۹۸ که تویسرکان خاطر شریف تان هست در دورود و غیره و غیره شهرهایی که بود اون اوضاع و احوال پیش آمد هر چه فریاد زدند آقایان این تلگرام را قطع بکنید…. دارد تهییج می‌کند مردم را تلگراف را قطع کنید تلگرام را قطع کنید هر کاری کردند این کار انجام نشد آیا این فتنه نبود؟‌ آیا نمی‌دانستند دارند مردم را تحریک می‌کنند؟ هر چه دوستداران انقلاب فریاد زدند گفتند آقا این کار را بکنید این کار را نکردند آیا فتنه نبود؟