غیظ رژیم ایران از تأیید بین‌المللی رقم ۱۵۰۰شهید اعلام شده توسط مجاهدین

  • 1398/10/04

شهیدان قیام سراسری ایران - آبان ۹۸

شهیدان قیام سراسری ایران – آبان ۹۸

سایت احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، غیظ و هراس رژیم از اعلام مستمر آمار شهیدان قیام و تأیید بین‌المللی ۱۵۰۰شهید اعلام شده توسط مجاهدین را نشان داد و با بیان این‌که «شگفت این‌که همین آمار اکنون در گزارش پر از ضدونقیض خبرگزاری رویترز بازنشر شده است» نوشت:

«از آغاز اغتشاشات اخیر، سازمان مجاهدین خلق… بلافاصله مشغول اعلام آمار کشته‌ها شد. تحت عنوان شورای ملی مقاومت، طی اطلاعیه شماره ٤٣ در تاریخ ١٢آذرماه، به عدد ٧٥٠کشته رسیدند. یک روز کافی بود تا اطلاعیه شماره ٤٤ منتشر شود و شماره به ١٠٠٠ برسد. یک هفته بعد، ٢٠آذرماه ١٣٩٨، برایان هوک، مسئول ویژه‌ ایران در وزارت‌خارجه آمریکا ادعای سازمان مجاهدین را تأیید کرد و گفت بیش از ١٠٠٠نفر در ایران به دست نیروهای رژیم کشته شده‌اند! او طی اظهارات خود حتی همان روایت مضحک منافقین درباره پول فشنگ را تکرار کرد.

بالاخره در تاریخ ٢٤آذرماه… اطلاعیه شماره ٥٥ شورای ملی مقاومت صادر شد و شمار کشتگان را بیش از ١٥٠٠نفر شمردند. شگفت این‌که همین آمار اکنون در گزارش پر از ضدونقیض خبرگزاری رویترز بازنشر شده است…

این اولین اقدام رویترز در بازنشر اخبار… مجاهدین نیست و یک نمونه جنجالی دیگر تکرار ادعای وجود اسناد همکاری هسته‌ای ایران با کره شمالی بود…

نفوذ ادبیات مجاهدین به سخنان… ترامپ طی اولین سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل، شاهدی بر وزن ایشان در جبهه ضدنظام است…

نیکی هیلی، سفیر وقت آمریکا در سازمان ملل بود که آن جلسه… شورای امنیت درباره حوادث دیماه ١٣٩٦ برگزار شد. او هم در کنفرانس خبری خود پس از آن جلسه، شعارهایی را به معترضان ایرانی نسبت داد که از سالها پیش‌تر در رسانه‌های مجاهدین… تکرار می‌شد…

می‌توان ردیف‌های این فهرست را ادامه داد اما همین مقدار هم کافی است برای آن که نشانه‌های پیشتازی و سلطه مجاهدین بر جبهه نظام ستیزی را دید.

مجاهدین در سال ١٣٩٦ پیمانکار اصلی آشوب جهت فراهم کردن زمینه اقدامات ضدنظام ترامپ یعنی (خروج از برجام و تحمیل تحریم‌ها) بودند، این‌بار قرار است با ساختن و بزرگنمایی یک پرونده حقوق‌بشری علیه نظام، اروپا را به همراهی با آمریکا هل دهند».

سایت احمد توکلی که چندین نوبت وزیر و کاندیدای ریاست‌جمهوری رژیم بوده و اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است، با سوزوگداز می‌افزاید:

«لااقل تاکنون بی‌اعتباری بقیه دکانهای نظام‌ستیزی آشکار شده است. دکان‌داران فارسی‌زبان ضدایرانی حتی برای رقابت با… مجاهدین بسیار کم‌بضاعت و بی‌عرضه و تنبل هستند».