وضعیت بحرانی حکومت آخوندی؛ زمان به ضرر (نظام) در حال سپری شدن است

  • 1398/06/11

تحریم نفتی رژیم ایران - عکس از آرشیو

تحریم نفتی رژیم ایران – عکس از آرشیو

حشمت فلاحت پیشه، عضو کمیسیون امنیت مجلس رژیم درباره وضعیت بحرانی حکومت آخوندی گفت: در شرایط کنونی زمان به ضرر (نظام) در حال سپری شدن است، (حکومتی) که برای فروش نفت خود با مشکل و محدودیت مواجه است به مانند عراق نمی‌تواند دو دهه صبر کند تا این شرایط تغییر کند.

ابراهیم رضایی، رئیس کمیته هسته‌یی کمیسیون امنیت مجلس رژیم گفت: کسانی‌ که حرف از مذاکره تازه با آمریکا می‌زنند، نادان هستند. اروپا دقیقاُ به‌ درخواست ترامپ، می‌کوشد تا (نظام) و آمریکا مجدداُ پای میزگفتگو بنشینند و بدون شک، ماکرون نقش اصلی این موضوع را برعهده‌ دارد.

حسین ملائک، سفیر پیشین در چین با ناامیدی از نتایج مذاکرات رژیم با اروپا گفت: شواهد و قرائن، نشان می‌دهد اساساًُ هیچ راه‌کاری برای این‌که گام سوم (نظام) متوقف شود، وجود ندارد. اروپا و به‌خصوص فرانسوی‌ها هم، از اجرای هر گونه اقدامی، ناتوان هستند.

روزنامه حکومتی فرهیختگان نیز درباره گام سوم رژیم در نقض برجام با حمله به دولت آخوند روحانی نوشت: در چنین شرایطی توسل به مکانیسم ماله و ارائه تفسیر‌های خیالی، بیش از هر چیز موقعیت (نظام) را در آستانه‌ گام سوم کاهش تعهدات هسته‌یی، متزلزل می‌سازد.

آخوند ذوالنور، رئیس کمیسیون امنیت مجلس رژیم گفت: بسته پیشنهادی ۱۵میلیون یورویی اروپا، یک دام است و باید سطح غنی‌سازی را به ۲۰درصد برسانیم.

وی همچنین گفت: ما نباید به افزایش سطح غنی‎سازی به چهار و دو دهم درصد اکتفا کنیم و باید سطح غنی‌سازی را به ۲۰درصد ارتقا دهیم تا با این اقدام، بازدارندگی لازم شکل گیرد.