تظاهرات بزرگ برلین در کانون توجه رسانه‌های بین‌المللی + عکس

1398/04/16

تظاهرات بزرگ برلین

تظاهرات بزرگ برلین

خبرگزاری ای پی آ(EPA): حامیان شورای ملی مقاومت ایران در برلین تظاهرات کردند

خبرگزاری عکس ای پی آ(EPA) با مخابره ۴۰عکس از تظاهرات بزرگ برلین نوشت: حامیان شورای ملی مقاومت ایران برای اعتراض علیه رژیم ایران گردهم آمدند و خواهان تغییر رژیم و دمکراتیزه کردن جامعه شدند.

در این تظاهرات پاتریک کندی نماینده سابق کنگره آمریکا و اینگرید بتانکور سیاستمدار کلمبیایی در این گردهمایی سخنرانی کردند.

تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

سایت خبری کانال یک آلمان: علیه حکم اعدام در ایران: تظاهرات در برلین

سایت آ.ار.د (کانال یک آلمان)از تظاهرات برلین گزارش داد: ایرانیان در دفاع از حقوق‌بشر و علیه حکم اعدام در ایران تظاهرات کردند. سازماندهندگان از حدود ۱۵۰۰۰شرکت‌کننده صحبت می‌کردند. جامعه ایرانیان تبعیدی به شرکت در این تظاهرات فراخوان داده بود. تظاهر کنندگان خواستار تغییر رژیم در تهران شدند. رژیم ایران به مدت سالیان به‌دلیل اعدامهای متعدد در صحنه بین‌المللی محکوم می‌شود.

سایت خبری کانال یک آلمان - تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

سایت خبری کانال یک آلمان – تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

سایت دی ولت(آلمان ایرانیان در برلین به رژیم ایران اعتراض می‌کنند

سایت دی ولت(آلمان نوشت: روز شنبه در برلین ایرانیان در دفاع از حقوق‌بشر در ایران تظاهرات کردند. آنها با شعار: ”همبستگی با اعتراضات مردمی در ایران – علیه حکم اعدام“در دروازه براندنبورگ تجمعی برگزار کردند.

روی یک بنر بزرگ نوشته شده بود: ”زمان برای یک ایران آزاد“. افراد زیادی پرچمهای ایران و بالنهای بزرگ با رنگهای ملی سبز، سفید و قرمز حمل می‌کردند. سازماندهندگان از ۱۵۰۰۰شرکت‌کننده صحبت کردند. تظاهر کنندگان به سمت دفتر صدراعظم راهپیمایی کنند.

سایت دی ولت - تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

سایت دی ولت – تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

ایلاف لندن: فراخوان به توقف صدور تروریسم و جنگهای فرقه‌یی

در حالیکه رجوی به کشورهای اروپایی نسبت به خطرناک بودن هر گونه دادن امتیاز به رژیم تهران و تجارت با آن به‌دلیل سوخت رسانی به سیاست‌های سرکوبگرانه‌اش در داخل و سیاست‌های تروریستی‌اش در خارج هشدار می‌داد، شخصیتهای سیاسی بین‌المللی، جامعه جهانی را به کار برای متوقف کردن صدور تروریسم و جنگ فرقه‌یی به کشورهای خاورمیانه فراخواندند.
این موضوع عصر دیروز طی یک تظاهرات گسترده در برلین پایتخت آلمان مطرح شد که در آن 15هزار تن از ایرانیان مقیم خارج کشور شرکت کرده بودند. آنها بر حمایت خود از قیام مردم ایران و فعالیت‌های کانونهای شورشی برای سرنگونی این رژیم تروریستی که به نام دین بر ایران حکومت می‌کند و دستیابی به دموکراسی و حاکمیت مردم تأکید کردند.
مریم رجوی رئیس‌جمهور شورای ملی مقاومت ایران طی سخنان خود به تظاهرکنندگان گفت: آخوندها در تله و تنگنای سرنگونی به‌دام افتاده‌اند.
وی بر ضرورت توقف سیاست دادن امتیاز توسط اروپائیان به رژیم مذهبی حاکم بر ایران تأکید کرد.

ایلاف لندن - تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

ایلاف لندن – تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تلویزیون اورینت: تظاهرات گسترده اپوزیسیون ایران در برلین در حمایت از مقاومت علیه رژیم ایران

تلویزیون اورینت وابسته به اپوزیسیون ایران تظاهرات گسترده‌یی برگزار کردند. تظاهر کننده بر حمایت خود از قیام مردم ایران و فعالیت‌های کانون‌های شورشی تأکید کردند. مریم رجوی طی پیامی به این تظاهرات گفت: رژیم ایران بزرگترین تهدید صلح جهانیست. از ‌غنی‌سازی اورانیوم یعنی تدارک بمب هسته‌یی تا توسعه برنامه موشکهای بالستیک تا اعزام نیرو به‌ سوریه و تشدید جنگ جنایتکارانه خود در آن کشور.

تلویزیون اورینت - تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

تلویزیون اورینت – تظاهرات بزرگ برلین ۱۵تیر۹۸

روزنامه البیان- امارات: فراخوان اپوزیسیون ایران برای افشای جنایتهای رژیم

روزنامه البیان- امارات درباره تظاهرات بزرگ مقاومت ایران در برلین نوشت: اپوزیسیون ایران در نزدیکی دروازه تاریخی براندنبورگ تظاهراتی برگزار کردند.این تظاهرات در اعتراض به سرکوب رژیم (آخوندی) انجام گردید.

تظاهر کنندگان از اتحادیه اروپا خواستند که به سیاست مماشات با رژیم ایران پایان داده و از جامعه بین‌المللی خواستار جلوگیری از دستیابی رژیم ایران به سلاح های هسته‌یی شدند.

معصومه بلورچی گفت: ” پیام ما به کسانی که تلاش می‌کنند رژیم را در قدرت نگه دارند این است که شما در بخش از دست رفته تاریخ هستید چرا که این رژیم محکوم به نابودی است“.

تظاهر کنندگان برلین خواستار برقراری دموکراسی و حقوق‌بشر و پایان یافتن حکم اعدام و پایان جنگ‌افروزی شدند.

الکون نیوز(اردن) تظاهرات بزرگ جوامع ایرانیان در برلین

الکون نیوز(اردن) تپشا روز شنبه ۱۵تظاهرات با شکوه و عظیمی در شهر برلین با حضور بیش از ۱۵۰۰۰هزار ایرانی برگزار گردید. خانم رجوی طی پیامی خطاب به تظاهر کنندگان در برلین گفتند: امروز آخوندها در تله و تنگنای سرنگونی به‌دام افتاده‌اند و شما، رو به‌ میهن، رو به‌ قیام‌کنندگان، رو به‌ کارگران و معلمان و سایر مردم به‌جان آمده می‌گویید بتازید و بتازید که حرف شما و مردم ایران رو به جامعه جهانی و مشخصاً اروپا این است: سیاست امتیاز دادن به ‌استبداد مذهبی و حفاظت از آخوندها در برابر سرنگونی باید متوقف شود.

عرب پرس- یمن – تظاهر کنندگان در برلین خواستار سرنگونی رژیم آخوندی در ایران شدند

روز شنبه ۱۵تیر ۱۳۹۸(۶ژوئیه ۲۰۱۹)، تظاهرات با شکوه و عظیمی در شهر برلین با حضور بیش از ۱۵۰۰۰هزار ایرانی برگزار گردید.

ایرانیان در این تظاهرات از قیام مردم ایران و مبارزه کانون‌های شورشی برای سرنگونی دیکتاتوری مذهبی آخوندی و استقرار دموکراسی و حاکمیت مردم پشتیبانی کردند و حمایت خود را از سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت و رئیس جمهور برگزیده آن خانم مریم رجوی و طرح ده ماده‌ای او برای ایران آینده ابراز داشتند.