آخوند احمد خاتمی تن‌دادن رژیم ایران به کنوانسیونهای FATF را خفه کننده و طناب دار نظام توصیف کرد

1397/07/28

آخوند احمد خاتمی

آخوند احمد خاتمی

همزمان با اعلام تصمیم اجلاس اف.ای.تی.اف در پاریس درباره حکومت آخوندی، آخوند احمد خاتمی امام جمعه خامنه‌ای در تهران در مورد پیامدهای بحران درونی رژیم بر سر کنوانسیونهای FATF هشدار داد و تن‌دادن رژیم به این کنوانسیونها را، خفه کننده و طناب دار نظام توصیف کرد:‌

نمایش جمعه تهران – آخوند احمد خاتمی -۲۷مهر۹۷:

اولا- تا بخواهد این قانون بشه هنوز دو مرحله دیگر داره مجلسیها که تصویب می‌کنند باید شورای نگهبان تصویب کنه اگر مجلسیها قانع شدند که شدند قانع نشدند میره مجمع تشخیص مصلحت. بنابراین این قصه هنوز مسأله تمام نیست من تقاضا می‌کنم دو طرف در این قصه عصبانی برخورد نکنند یک طرف به موافقین بگه از دم خائن‌اند اینها نادرست است خیانت نیست.

یک طرف به مخالفان بگه شما کشور را نمی‌شناسید مشکلات کشور را نمی‌شناسید با عصبانیت امور کشور به جایی نمیرسه.

نه یک لایحه‌ای است مثل دیگر لوایح راه قانونی‌اش را طی می‌کنه از این‌که بیائیم فضای کشور را فضای توفانی فضای عصبانی کنیم کار حل نمیشه، نه اینجا جاهای دیگر هم همین….

سازمانهای بین‌المللی سازمانهای قابل اعتماد نیستند دبیر اجرایی اف.ای.تی.اف به صراحت گفته هیچ تضمینی برای خروج ایران از لیست سیاه نیست حالا که هیچ تضمینی نیست این طناب دار را به گردنمون بیاندازیم خودمون خفه مون کنیم؟! این درسته واقعا؟ مسأله اول کشور حل مشکل معیشت مردم است این از بدیهیاتی ست که همه باید باور داشته باشند) مشکلات کشور با داد و بیداد و فریاد و شلوغ پلوغی والله حل نشده و حل نمیشه ) باید مراقب موج سواران بود موج سواران خائنی که می‌خواهند بر خواسته‌های به حق شما که حل مشکلات شماست اونها سوار بشوند موج سوارانی که حل مشکلات شما را نمی‌خواهند، می‌خواهند آب را گل‌آلود کنند از آب گل‌آلود ماهی خیانت بگیرند ماهی آسیب به این نظام بگیرند به تحریک اقشار مختلف می‌پردازند.

جمعه بازار مشهد: کسانی که در دولت و مجلس به‌دنبال تصویب لایحه Fatf بودند بدانند اسامی آنها در طومار خائنین ثبت و ضبط خواهد شد

در حالیکه امام جمعه خامنه‌ای در مشهد باندهای حکومتی را از خائن نامیدن یکدیگر بر سر اف.ای.تی.اف برحذر داشت، سخنران جمعه بازار ولایت فقیه در مشهد که یک سرکرده بسیج پاسداران بود، تصویب کنندگان این لوایح را خائن نامید و در وحشت از مسلط شدن مجاهدین بر کشور گفت:

نمایش جمعه‌ بازار مشهد-۲۷مهر۹۷:

باید هر روز یک باج جدید و یک امتیاز جدید به آمریکا بدهیم و برویم در نقطه ضعف و این نتیجه انتخاب اشتباه خود ما مردم در انتخابات مجلس است… در حقیقت کسانی که به این لایحه رأی مثبت دادند به تسلط دشمن بر کشور رأی دادند و خیانت کردند تمام کسانی که چه در دولت و چه در مجلس به‌دنبال تصویب این لایحه بودند بدانند اسامی آنها در طومار خائنین ثبت و ضبط خواهد شد

غربگرایان بدانند که آمریکا با اصل ولایت مشکل دارد و در دشمنی‌اش به‌دنبال بهانه نیست، حمایت از گروهک تروریستی منافقین که بیش از ۱۷هزار را بخاک و خون کشید آیا این کارها با بهانه توسط آمریکا حمایت و انجام شد؟…

شیرزاد عضو سابق مجلس ارتجاع: ایران به بهای FATF دست از حمایت حزب‌الله نمی‌کشد

احمد شیرزاد، عضو سابق مجلس ارتجاع به یورونیوز گفت ایران تحت هیچ شرایطی دست از حمایت از حزب‌الله لبنان برنخواهد داشت و حمایت از این گروه را بر پیوستن به اف.ای.تی.اف ارجح می‌داند وی افزود: «تحت فشار، به‌طور قطع، ایران قبول نخواهد کرد که دست از حمایت از حزب‌الله بکشد ولی آن یک مسأله کوچکتر شاید باشد در مقابل کل مسأله حمایت مالی از تروریسم. گروه‌های تروریستی متعددی هستند که هم در تروریست بودن آنها و این‌که باید منابع مالی آنها قطع شود توافق وجود دارد و همچنین مسأله پول‌های کثیف ناشی از تجارت مواد مخدر و غیره هم است که در این زمنیه‌ها ایران مشکلی ندارد و همکاری خواهد کرد.

پاسدار محسن رضایی: اقتصاد نقطه آسیب ماست؛ آمریکا می‌خواهد زیر خم ما را از این نقطه بگیرد

پاسدار محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام آخوندی درباره بحرانهای رژیم و خطر مجاهدین گفت: مسأله فقط اقتصاد نیست. جنگ رسانه‌ای و جریان منافقین را دیدید که یک برنامه‌ای ریخته شده که محوریت آن با اقتصاد است اما از ابزارهای دیگری برخوردار است.

وی اضافه کرد: اقتصاد نقطه آسیب ماست؛ آمریکا می‌خواهد زیر خم ما را از این نقطه بگیرد.

معاون اول آخوند روحانی: شرایط امروز نظام پیچیده و چندوجهی و خطیر است

جهانگیری، معاون اول آخوند روحانی به وضعیت وخامت‌بار رژیم اعتراف کرد: شرایط امروز نظام پیچیده و چندوجهی و خطیر است. تلاشهای وسیع داخلی و خارجی انجام می‌گیرد که برای نظام مشکل ایجاد کند. ما گرفتار فرسایش سرمایه‌های اجتماعی در کشور شدیم که خسارت آن از سرمایه‌های مالی و پولی بیشتر است چرا که وقتی سرمایه‌های اجتماعی تحلیل می‌رود از هیچ سیاستی پاسخ مناسب گرفته نمی‌شود.

وی با نومیدی درباره حفظ برجام گفت: ما تلاش زیادی برای به ثمر رسیدن برجام انجام دادیم اما باز این شرایطی نیست که این وضعیت را برای ما رقم بزند.