آلترناتیو شورای ملی مقاومت و آینده مردم ایران، مطلبی از العربیه

1397/04/03

آلترناتیو شورای ملی مقاومت و آینده مردم ایران، مطلبی از العربیه

آلترناتیو شورای ملی مقاومت و آینده مردم ایران، مطلبی از العربیه

همایش بزرگ ایرانیان در پاریس پرداخت موضوعی است که سایت العربیه به آن پرداخته است. این منبع بر نقش مجاهدین و شورای ملی مقاومت به‌عنوان آلترناتیو رژیم حاکم بر ایران تأکید کرده است:

العربیه ۳۱خرداد ۹۷:

در حالیکه سازمان اپوزیسیون مجاهدین خلق ایران تصمیم دارد گردهمایی سالیانه خود را در پایان این ماه برگزار کند، عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه رژیم ایران به‌دلیل این‌که فرانسه اجازه برگزاری این گردهمایی را داده است به این کشور اعتراض کرد.

روز چهارشنبه عراقچی در جریان ملاقات خود در تهران، با دبیرکل وزارت امور خارجه فرانسه خواستار توقف فعالیتهای سازمان مجاهدین خلق در خاک فرانسه شد.

همایش بزرگ پاریس میزبان شخصیتهای مهم بین‌المللی و عربی

در حالیکه این سازمان تصمیم دارد گردهمایی سالیانه خود را در ۳۰ژوئن جاری تحت عنوان تغییر رژیم در پاریس برگزار کند در بیانیه‌هایی متعدد اعلام نموده است که هم‌چون سالهای قبل میزبان هیئت‌ها و شخصیتهای بین‌المللی و عربی و مسئولان مجامع غربی و آمریکایی می‌باشد.

از سوی دیگر این گردهمایی مصادف است با وقایع و تحولاتی کیفی در داخل ایران که ادامه اعتراضات مردمی و تحصنهای کارگری و همچنین متزلزل بودن وضعیت بین‌المللی رژیم ایران به‌خاطر خروج آمریکا از توافق اتمی و بازگشت تحریمهای شدید آمریکا علیه تهران در آن شمار است.

آلترناتیو ایران

محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران پیشتر گفته بود: گردهمایی سالانه مقاومت در ویلپنت پاریس می‌خواهد این پیام را به جهان و مردم ایران و همه کسانی‌که در این گردهمایی شرکت می‌کنند بدهد که رژیم ساقط می‌شود، رژیم آلترناتیو دارد و آینده از آن مردم ایران است و مردم آماده‌اند که آینده را دست بگیرند.

محدثین تأکید کرد: سیاست مماشات در سطح بین‌المللی، برعلیه فاشیسم دینی حاکم بر ایران یک ضربه اساسی خورده است. در سه دهه گذشته، دولتهای متوالی در آمریکا ـ و اروپا سیاستشان در رابطه با ایران، اساساً مبتنی بر مماشات و سازش با رژیم بوده است. اساساً مبتنی بر این بوده که با این بخش یا آن بخش رژیم کنار بیایند. مبتنی بر این بوده که مدره‌های موهوم در درون این رژیم را تقویت کنند. مبتنی بر این بوده که از انقلاب در ایران اجتناب و حتی جلوگیری کنند.

وی افزود: سیاست مماشات با رفتن دولت اوباما از کاخ سفید ضربه جدی خورد و دولت جدید آمریکا به درجاتی به این حقیقت پی برده است که منافع و امنیت مردم آمریکا با این رژیم در تعارض است.

محدثین اهداف و استراتژی این سازمان مجاهدین را خاطرنشان کرده و گفت: کانونهای شورشی، شوراهای مقاومت، سازمان مجاهدین خلق ایران و ارتش آزادیبخش با تمام قوا دست‌اندرکار به‌راه انداختن یک قیام بزرگتری هستند که برای همیشه به این وضعیت و دیکتاتوری سیاه که چهار دهه است مردم ایران و تمامی منطقه را به خاک و خون کشیده است، پایان بدهند.

سازمان مجاهدین خلق ایران با شعار تغییر در ایران در صحنه حضور دارد.

مطالب مرتبط

عکاظ عربستان سعودی: مقاومت ایران:‌ رژیم آخوندی سرنگون خواهد شد و آلترناتیو آماده است

عکاظ:‌ محمد محدثین گفت رژیم ایران با برافروختن جنگ از خشم مردم ایران فرار می‌کند