اهدای مدال ایران آزاد به شهردار رودی جولیانی

1397/01/04

اهدای مدال ايران آزاد به شهردار رودی جولیانی

اهدای مدال ايران آزاد به شهردار رودی جولیانی

شهردار رودی جولیانی:

می‌خواهم به شما بگویم که تغییرات در واشینگتن بسیار هیجان‌انگیزند. شما دیدید که روی همین سن، البته همچنین در پاریس، اما اینجا من ‌را یاد پاریس می‌اندازد، شما جان بولتون را دیدید؛ جان بولتون را به‌خاطر دارید؟ او مشاور امنیت ملی پرزیدنت ترامپ خواهد بود.

فکر می‌کنید او نظرش را تغییر داده؟ خیر، اتفاقاً اگر جان بولتون بر سر یک چیز مصمم‌تر شده باشد، ضرورت تغییر رژیم در ایران است و این‌که باید توافق اتمی را به آتش کشید و شما باید مسئولیت این کشور را برعهده بگیرید، همراه با متحدان دموکراتیک و حتی مخالفان دموکراتیک؛ این همان چیزی است که ما می‌خواهیم، دموکراسی همین است.

مریم رجوی:

خوش آمدید شهردار جولیانی، می‌خواهم مدال ایران آزاد از طرف مقاومت ایران را به شما تقدیم کنم، این برای شماست.

جولیانی: متشکرم خانم رجوی، بسیار متشکرم و خدا شما را حفظ کند.

 متشکرم، تشکر از همه شما. خانم رجوی، بسیار بسیار سپاسگزارم، نمی‌توانستم چنین هدیه‌یی را از کس دیگریغیر از شما دریافت کنم، کسی که این همه احترام برای او  قائل هستم، منظورم همان قهرمان آزادی یعنی رهبر شما و رهبر ما خانم رجوی است.

من بسیار تشویق شده‌ام، هم‌چون خانم رجوی و همه ما به‌خاطر شرایط کنونی در ایران. قیام ژانویه (دی‌ماه 96) گسترش یافت و ادامه دارد و در بیش از 140شهر ایران صورت گرفته است همان‌طور که رژیم گفته است و روحانی در موضعگیری خودش گفته است و همچنین (خامنه‌ای) گفته است، این چیزی پوشیده نیست که شما کسانی هستند که آنها بیش از همه از آن وحشت دارند.

البته این منطقی است، چون شما در اشرف پایداری کردید، در «اردوگاه کار اجباری» وحشتناک لیبرتی پایداری کردید و اکنون در آلبانی از آزادی برخوردارید، این اولین گام ما در این مسیر است.