: اپوزیسیون ایران از اروپا خواست تا برنامه موشکی رژیم ایران را تعطیل نماید

1397/01/01

اپوزیسیون ایران از اروپا خواست تا برنامه موشکی رژیم ایران را تعطیل نماید

اپوزیسیون ایران از اروپا خواست تا برنامه موشکی رژیم ایران را تعطیل نماید

ایلاف مستقر در لندن در سایت خود با عنوان: «هزاران نفر خواستار اخراج رژیم ایران از منطقه شدند» نوشت:‌ اپوزیسیون ایران و شخصیتهای بین‌المللی دولتهای اروپایی را به تلاش برای اخراج رژیم ایران از منطقه و تعطیلی برنامه موشکی و کوتاه‌کردن دست‌ آخوندها از سیستم جهانی بانکی فراخواند.

روز سه‌شنبه سه‌شنبه و در آخرین ساعتهای سال 1396 هجری شمسی در تیرانا جشن نوروز و مراسم تحویل سال جدید ایرانی سال 1397 هجری شمسی با حضور مریم رجوی پرزیدنت شورای ملی مقاومت ایران که دسته‌های گل بر تندیس شهدای قیام مردم ایران قرار داد برگزار گردید.

در این جشن بزرگ که با شرکت هزاران تن از اعضای مجاهدین در تیرانا برگزار شد رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک و مشاور رئیس‌جمهور آمریکا در زمینه امنیت سایبری؛ پاندلی مایکو، وزیر ارشد دولت و نخست‌وزیر سابق آلبانی، خانم ایلیانو جبریا دبیر کمیته خارجی پارلمان و فاطمیر مدیو، رهبر حزب جمهوریخواه و وزیر سابق دفاع آلبانی شرکت و سخنرانی کردند.

 در این مراسم مریم رجوی گفت: حکومت جایگزین در ایران آماده است.

خانم رجوی رئیس‌جمهور شورای ملی مقاومت ایران گفت وضعیت بحرانی رژیم ملایان ناشی از مقاومت تاریخی مردم ایران است که هیچگاه این رژیم را نخواسته‌اند. زمان حفظ این رژیم پوسیده دیگر به‌سرآمده است و قیام تا پیروزی نهایی ادامه دارد.

 وی افزود خامنه‌ای به ناچار اذعان کرد که نیروی قیام آفرین در خاک ایران زمین، سازمان مجاهدین خلق ایران است و از ماهها قبل برای آن آماده شده و فراخوان داده‌ بود.

خانم رجوی تأکید کرد وقتی که مردم ایران می‌توانند حکومتی بر اساس آزادی و دموکراسی و جدایی دین و دولت و جامعه بر اساس برابری و عدالت داشته باشند، چرا باید رژیمی ارتجاعی و پوسیده و ضدمردمی را تحمل کنند؟‌

وی گفت دولتهای اروپا پس از سال‌ها تأخیر بر تهدید جنگ‌افروزی‌ رژیم در منطقه و برنامه موشکی آن دست گذاشته‌اند، البته گام مثبتی است.

مریم رجوی تأکید کرد که گام‌های بلندتر و ضروری اخراج رژیم از منطقه و تعطیلی برنامه موشکی و غنی‌سازی اورانیوم و کوتاه‌کردن دست‌ آخوندها از سیستم جهانی بانکی است، اما برای مقابله قطعی با این رژیم، باید در کنار مردم و مقاومت ایران قرار بگیرید. و مبارزه آنان برای سرنگونی رژیم و آلترناتیو دموکراتیک این رژیم را به‌رسمیت بشناسید.

آنچه مردم ایران می‌خواهند این است:‌ عمل بلادرنگ، تغییر بلادرنگ، سرنگونی بلادرنگ، آزادی بلادرنگ، نان و شغل و مسکن و لغو بلادرنگ همه اجبارات حکومتی از جمله لغو حجاب اجباری.

مریم  رجوی افزود « قیام 28دسامبر سازنده بهار از دل زمستان بوده و هست، این قیامی بود که از زیر سلطه سرکوب بیرون آمد و این است بهار… قیام سازمان می‌دهد و متحد می‌کند».

وی گفت مردم ایران هیچوقت این رژیم را قبول نکرده‌اند لذا قیامها و انقلابها علیه این رژیم به شکل روزافزون بود

رجوی تأکید کرد رمز رهایی ملی «مرگ بر اصل ولایت فقیه و زنده باد ارتش آزادیبخش ملی است»

رودی جولیانی در این مراسم گفت: دولت فعلی آمریکا جدی‌تر از دولت سابق برای تغییر در ایران است

شهردار جولیانی با تبریک سال نو به مردم و مقاومت ایران، اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران را که چند دهه است با رژیم آخوندی مبارزه می‌کنند و به‌خصوص کسانی که ۱۴سال در اشرف و لیبرتی در برابر همه سختیها و توطئه‌ها پایداری کردند،   قهرمانان واقعی ایران خواند.

وی  گفت «سال آتی شاهد تحولات بزرگ در رابطه با ایران خواهیم بود. رژیم فاسد آیت‌الله‌ها در آستانه سقوط است. سیاست دولت آمریکا،   برخلاف دولت گذشته که در تلاش بر استمالت از ملایان بود، مبتنی بر پاسخگو دانستن رژیم ملایان در رابطه با جنایاتش در داخل و خارج ایران و همین‌طور مبتنی  بر حمایت از خواست مشروع مردم ایران برای تغییر رژیم و استقرار دموکراسی و حقوق بشر است».

جولیانی افزود « یکی از بزرگترین دروغهایی که رژیم ملایان طی سالیان دامن زده این است که مجاهدین خلق فاقد پایگاه توده‌یی در ایران هستند. ما دلایل زیادی بر بطلان این ادعا داشتیم، از جمله حمایت عظیم ایرانیان در خارج کشور از این سازمان و گردهماییهای ۱۰۰هزار نفره سالانه آنها جایی برای این دروغها باقی نمی‌گذاشت. اما نقش تعیین‌کننده آنها در قیام سراسری اخیر به‌حدی بود که حتی رهبر رژیم آنها را مسئول اصلی نا آرامیها در داخل کشور معرفی کرد و رئیس‌جمهور این رژیم در تماس تلفنی با رئیس‌جمهور فرانسه مجاهدین را عامل ناآرامیهای داخل ایران توصیف کرد و به‌طور ناموفقی از او خواست تا مجاهدین را در فرانسه محدود کند. اینها و بسیاری از نمونه‌های دیگر مبین پایگاه اجتماعی وسیع و گسترش یابنده مجاهدین در داخل کشور و ظرفیت بی‌همتای آنها برای رهبری قیام است».

قبل از شروع این جشن جولیانی با مریم رجوی در مورد وضعیت بحرانی که رژیم ایران بعد از قیام مردم ایران در آن به‌سر می‌برد و ضرورت اتخاذ یک سیاست قاطع در قبال این رژیم که وارد مرحله پایانی شده است گفتگو کرد.

رجوی گفت مردم ایران در جریان قیام خودشان به‌روشنی خواسته و عزم خود برای تغییر این رژیم را اعلام کردند و ثابت نمودند که به چیزی کمتر از سرنگونی این رژیم رضایت نمی‌دهند، لذا زمان آن رسیده است که جهان به خواست مردم ایران احترام بگذارد و جایگزین دموکراتیک این رژیم بنیادگرا و ارتجاعی را به‌رسمیت بشناسند.

به نوبه خود رودی جولیانی گفت نقش مجاهدین خلق در سازمان دادن به این اعتراضات که رهبر و رئیس‌جمهور این رژیم را مجبور به اعتراف به آن کرد دلیلی است بر قدرت و آمادگی مقاومت ایران برای ایجاد تغییر در ایران.

جولیانی افزود در ایران برخلاف کشورهای دیگر منطقه یک آلترناتیو برای رژیم حاکم وجود دارد و به این دلیل سرنگونی این رژیم به برقراری امنیت و آرامش در منطقه‌یی که رژیم ایران آن را در معرض یک تهدید غافلگیر کننده قرار داده است.