شعله های قیام و اعتراض در شهرهای میهن – شعار مرگ بر خامنه ای روحانی درود بر رجوی

 

یکی از قیام کنندگان شجاع روز پنجشنبه در شهرکرد در حالیکه نیروهای امنیتی و ضدشورش رژیم در وحشت از قیام مردم، در خیابانهای شهر گشت زنی می کردند خطاب به آنها فریاد زد. ما به زودی سرنگونتان می کنیم و مرگ بر خامنه ای

یکی از جوانان قیام آفرین روز پنجشنبه در خیابان سنتو تبریز با خودرو خود به صف مانور نمایشی موتورسواران بسیجی کوبید و به سلامت از صحنه خارج شد.

اهواز تجمع مردم اهواز و شعار مرگ بر خامنه ای

نیروهای سرکوبگر و بسیجی رژیم در یزد صبح پنجشنبه در وحشت از قیام و حضور گسترده مردم در سطح شهر؛ اقدام به گشت زنی و مانورهای پوشالی کردند. اما با بی توجهی مردم روبرو شدند.

نیروهای سرکوبگر رژیم روز پنجشنبه در دورود لرستان در وحشت از برگزاری مراسم چهلم شهید قیام حمزه لشنی در سطح شهر اقدام به گشت زنی کردند.

غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین در تهران بار دیگر در اعتراض به چپاول سپرده‌های خود توسط این مؤسسه متعلق به سپاه پاسداران، مقابل شعبه مرکزی آن در خیابان آفریقا دست به تجمع زدند.

جمعی از غارت شدگان موسسه بدر توس در برابر ساختمان صدا و سیمای رژیم در مشهد دست به تجمع زدند. نیروهای سرکوبگر رژیم در وحشت از گسترش دامنه اعتراضات این تجمع را متفرق و تعدادی از تجمع کنندگان را دستگیر کردند. 
 

کارگران نیشکر هفت تپه برای دومین روز متوالی به اعتصاب خود ادامه دادند. نیروهای سرکوبگر انتظامی در محل حاضر شده اند تا از گسترش این اعتراض به بیرون از کارخانه و سطح شهر جلوگیری کنند.

جمعی از کارگران در قزوین روز پنجشنبه در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق خود در مقابل استانداری رژیم در این شهر تجمع کردند.

کارگران کارخانه آران سیج در شهریار، در اعتراض به پراخت نشدن ۸ ماه حقوق خود دست از کار کشیدند و در محل کارخانه تحصن کردند.

کارگران کارخانه فولاد آریان در قزوین در اعتراض به اخراج ۵۰۰ کارگر این کارخانه و همچنین اخاذی های مالیاتی از کارگران محروم؛ در مقابل اداره مالیات بوئین زهرا تجمع کردند. این دومین تجمع اعتراضی کارگران است.
 

جمع بزرگی از کارکنان و مغازه داران ساختمان پلاسکو تهران روز چهارشنبه در اعتراض به عدم رسیدگی به مشکلاتشان مقابل شورای قلابی شهر تهران تجمع کردند. 

اهالی خیابان رازی شهرستان قوچان روز چهارشنبه با برپایی یک تجمع اعتراضی مانع از نصب آنتن bts ایرانسل در این خیابان شدند. رژیم آخوندی در هراس از گسترش این حرکت اعتراضی، گله ماموران سرکوبگر انتظامی را به این خیابان گسیل کرد.

متقاضیان مسکن مهر در قم روز چهاشنبه در اعتراض به عدم واگذاری خانه، پس از گذشت سالیان؛ مقابل استانداری رژیم در این شهر تجمع کردند. 

به آتش کشیدن بنر خمینی ضدبشر توسط قیام آفرینان در اندیمشک

به آتش کشیدن کانکس نیروی سرکوبگر انتظامی در سنندج توسط قیام آفرینان

 تجمع و شعار مرگ بر دیکتاتور در اصفهان