فراخوان به تظاهرات در پاریس، اعتراض به موج اعدامها و جنایات ضدبشری استبداد مذهبی حاکم بر ایران

1396/9/13 

تظاهرات در پاریس در اعتراض به موج اعدامها در رژیم آخوندی

تظاهرات در پاریس در اعتراض به موج اعدامها در رژیم آخوندی

فراخوان به تظاهرات در پاریس
به‌مناسبت سالروز اعلامیه جهانی حقوق‌بشر
و برگزاری اجلاس بین‌المللی تغییرات آب و هوا
محکومیت موج اعدامها و جنایات ضدبشری
و ویرانگری زیست محیطی و قتل‌عام طبیعت
توسط دیکتاتوری آخوندی

هم‌میهنان عزیز
یاران مقاومت در فرانسه و سراسر اروپا
به‌مناسبت هفتادمین سالروز تصویب اعلامیه جهانی حقوق‌بشر و همزمان با برگزاری اجلاس رهبران و مقامهای ارشد کشورهای مختلف در «اجلاس تغییرات آب و هوا» در پاریس، برای اعتراض به استبداد مذهبی حاکم بر ایران، برای ابراز خشم ملت ایران از وحشی‌ترین ناقض حقوق‌بشر در جهان امروز و برای افشای قاتل بزرگ محیط‌زیست ایران، همه شما را به‌شرکت در تظاهرات 20آذر ـ برابر با 11دسامبر ـ‌در پاریس فرا می‌خوانیم. 
تظاهرات ایرانیان در پاریس، ملت به‌زنجیر کشیده شده ایران را نمایندگی می‌کند که خفقان ضدبشری حاکم صدای حق‌طلبی‌را در گلویش شکسته است و در اختناق و فقر می‌سوزد. 
این تظاهرات اعتراضی علیه اعدام‌های بی‌وقفه است که تکیه‌گاه حکومت ولایت فقیه است و از شروع ریاست آخوند روحانی به بیش از 3200مورد رسیده است. 
این تظاهرات خروش حق‌طلبی ملتی است که از حق مخالفت سیاسی، از حق آزادی عقیده و مذهب، از حق امنیت، از حق داشتن حاکمیت قانون و از حق انتخاب آزادانه محروم شده است.
این تظاهرات فریاد اعتراض ملتی است که با سانسور، کنترل‌های امنیتی، استراق‌سمع، فیلترینگ فضای مجازی، دستگیریهای بی‌شمار روزانه، و مجازات‌های ضدانسانی و دست و پا بریدن و چشم از حدقه درآوردن، زندگی‌اش هر روز و هر ساعت در هم کوبیده می‌شود. 
این تظاهرات اعتراض زنان ایران است که به بهانه بدحجابی هر روز و هر ساعت هدف تحقیر و سرکوب قرار می‌گیرند و در سراسر ایران از تعرض رذیلانه پاسداران و بسیجی‌ها در امان نیستند. 
این تظاهرات صدای ملیت‌های دربند ایران، از کرد و بلوچ و عرب تا ترک و ترکمن و قشقایی و لر و بختیاری است که حکومت آخوندها آنها را از حقوق برابر محروم کرده و سرکوب و اعدام و فقر و بی‌خانمانی را نصیب آنها ساخته است. 
این تظاهرات صدای اعتراض ملت ایران به‌فجایع زیست محیطی گسترده‌یی است که رژیم ولایت فقیه به‌خاطر طرح‌های نظامی و امنیتی، یا اهداف غارتگرانه و سیاستهای ضدایرانی و ضد ملی ایجاد کرده است
بحران مصیب‌بار آب، آلودگی هوا و بیماریهای مرگزای آن، خشک شدن دریاچه‌ها و رودخانه‌ها و تالاب‌ها و نابودی جنگل‌ها و مراتع کشور همه و همه زاییده حاکمیت آخوندها در ایران است. 
بیایید تا فریادمان را در تظاهرات 20آذر در پاریس هر چه رساتر هرچه پرخروش‌تر و هرچه فراگیر تر کنیم که آزادی ملت ایران و امنیت جان‌اش و زندگی و محیط‌زیست‌اش یکسره لگدکوب حاکمیت ضدانسانی آخوندهاست
تظاهرات 20آذر در پاریس خواست مردم ایران را به‌همه جهان ابراز می‌کند که می‌خواهیم و خواهان یک جمهوری آزاد و دموکراتیک بر پایه جدایی دین و دولتیم. 
همه هموطنان و یاران مقاومت را به‌همیاری هرچه فعالتر در برپایی این تظاهرات و حضور گسترده در آن فرا می‌خوانیم.