چت بات آریا، ربات هوشمند فارسی زبان

1396/4/3
چت بات آریا، ربات هوشمند فارسی زبان
 

چت بات آریا، با هوش مصنوعی

چت بات آریا٫ ربات سیاسی فارسی زبان برای پاسخگویی به سؤالات پیرامون شرایط سیاسی ایران، چشم‌اندازها و راه‌حلها دور جدید کار خود را آغاز کرده است.
نه فقط آشنایان با تکنولوژی هوش مصنوعی بلکه کسانی که در در جریان انتخابات قلابی رژیم سؤالاتشان را با آریا مطرح کرده‌اند، اغلب از آن به‌عنوان هوشمندترین ربات فارسی زبان می‌دانند.

چت بات آریا – ویژگیها

آریا چند ویژگی برجسته را با هم ادغام کرده است. شما می‌توانید به مجموعه مطالب مورد نیازتان در رابطه با مواضع مقاومت ایران، طرح ده ماده‌ای رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت خانم مریم رجوی، چشم‌اندازهای آینده برای ایران آزاد، آخرین خبرها و تحولات مربوط به ایران در صحنه داخلی، منطقه‌یی و بین‌المللی و حتی طنزهای سیاسی مربوط به رژیم در این چت بات دسترسی داشته باشید.

چت بات آریا – پاسخگویی هوشمند

آریا اگر پاسخ سؤال شما را نداند، به جستجوی پاسخ می‌پردازد و نهایتاً‌ پاسخ را برای شما ارسال می‌کند. برای این کار تنها اقدامی که لازم است انجام دهید این است که ارسال به ادمین را که زیر هر سؤالی فعال است فشار دهید.
آریا مجموعه‌یی از سؤالات متداول را به‌صورت لینک آماده کرده است تا نیاز به تایپ سؤالات نداشته باشید. ولی این امکان را دارید که هر سؤال مورد نظر خودتان را هم دارد تایپ کنید تا جواب بگیرید.

 چت بات آریا، ربات هوشمند فارسی زبان

چت بات آریا، ربات هوشمند فارسی زبان 

چت بات آریا – گسترش در شبکه‌های اجتماعی

آریا این بار به نسبت دوره قبلی فعالیتش که در رابطه با انتخابات رژیم بود، هوشمندتر و گسترده‌تر شده. نه فقط موضوعات بیشتری را به حیطه معلومات خود افزوده بلکه راههای ارتباطی بیشتری برای وصل به آن در اختیار شما است.
در مدل جدید چت بات آریا، شما می‌توانید چت بات آریا را علاوه بر تلگرام روی حساب توئیتر و فیسبوک نیز دنبال کرده و از امکانات آن در این شبکه‌های اجتماعی نیز بهره‌مند شوید. 

چت بات آریا، آدرسها روى شبكه اجتماعى:

تلگرام: @aria_chatbot
تویتر: @ariachatbot
فیس بوک: ariachatbot
 
 چت بات آریا، ربات هوشمند فارسی زبان
 
 
بیشتر بخوانید

چت بات آریا – هوش مصنوعی چیست؟

 هوش مصنوعی به هوشی که یک ماشین در شرایط مختلف از خود نشان می‌دهد، گفته می‌شود. به عبارت دیگر هوش مصنوعی به سیستم‌هایی گفته می‌شود که می‌توانند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرایندهای تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسایل را داشته باشند. چت بات آریا با مجهز بودن به چنین فرایندی امکان پاسخگویی به تمام سئوالات شما را دارد.

هوش مصنوعی – تاریخچه

هوش مصنوعی توسط فلاسفه و ریاضی‌دانانی نظیر جرج بول که اقدام به ارائه قوانین و نظریه‌هایی در مورد منطق نمودند، مطرح شده بود. با اختراع رایانه‌های الکترونیکی در سال ۱۹۴۳، هوش مصنوعی، دانشمندان آن زمان را به چالشی بزرگ فراخواند. در این شرایط، چنین به‌نظر می‌رسید که این فناوری قادر به شبیه‌سازی رفتارهای هوشمندانه خواهد بود.

با وجود مخالفت گروهی از متفکّرین با هوش مصنوعی که با تردید به کارآمدی آن می‌نگریستند تنها پس از چهار دهه، شاهد تولد ماشینهای شطرنج باز و دیگر سامانه‌های هوشمند در صنایع گوناگون شدیم.

نام هوش مصنوعی در سال ۱۹۶۵میلادی به‌عنوان یک دانش جدید ابداع گردید. البته فعالیت در این زمینه از سال ۱۹۶۰میلادی شروع شد. بیشتر کارهای پژوهشی اولیه در هوش مصنوعی بر روی انجام ماشینی بازی‌ها و نیز اثبات قضیه‌های ریاضی با کمک رایانه‌ها بود. در آغاز چنین به نظر می‌آمد که رایانه‌ها قادر خواهند بود چنین فعالیتهایی را تنها با بهره گرفتن از تعداد بسیار زیادی کشف و جستجو برای مسیرهای حل مسأله و سپس انتخاب بهترین روش برای حل آنها به انجام رسانند.

اصطلاح هوش مصنوعی برای اولین بار توسط جان مکارتی (که از آن به‌عنوان پدر علم و دانش تولید ماشینهای هوشمند یاد می‌شود) استفاده شد. وی مخترع یکی از زبانهای برنامه‌نویسی هوش مصنوعی به نام لیسپ (lisp) است. با این عنوان می‌توان به هویت رفتارهای هوشمندانه یک ابزار مصنوعی پی برد. حال آن که هوش مصنوعی به‌عنوان یک اصطلاح عمومی پذیرفته شده که شامل محاسبات هوشمندانه و ترکیبی (مرکب از مواد مصنوعی) است.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.