پرويز خزايي: تبريک به تبريک

تاریخ ایجاد در 13 تیر 1392

پيام فوري- روشن و صريح وعاجل خانم مريم رجوي به ملت بزرگ و آزاديخواه مصروپشتيباني کامل ايشان از مبارزه آن ملت کهنسال برعليه بنياد گرايي ديني و ادامه راه انقلاب دموکراتيک آنان- يکبار ديگر ثابت کرد که عليرغم تبليغات سوء دشمن ضد بشري و رباينده انقلاب ضد سلطنتي ايران- شوراي ملي مقاومت و به ويژه سازمان محوري آن از زبان پرزيدنت و رهبر اين تشکيلات و آن سازمان- دادخواه اصلي و محوري ملت ايران و همه جنبشهاي آزاديخواه بوده و مدعي اساسي و پادزهر سياسي و ايديولوژيک عليه طاعون بنيادگرايي اسلامي و مچ گيراوليه ربايندگان انقلابات دموکراتيک و موج سواران و بنياد گذاران حکومت جهل و ستم قرون وسطايي دردکاني دونبش به بهانه دين هستند

اهميت اين پيام خانم رجوي از آنجا چشمگيرتر و بارزتر ميشود که از ديشب مي بينيم که بسياري از ابرقدرتها- ويا کشورهاي مهم منطقه و جهان يا سکوت کرده اند و يا به سبک و سياق مماشات و دورويه کاري- عليه آن چه با لسان و گفتمان سخت و نرم موضع گرفته اند ويا در بهترين صورت منتظرتحولات لحظه به لحظه چشم به سي ان ان و الجزيره نشسته اند تا  بعداً و متعاقباً اعلاميه نهايي خود را بر اساس اينکه کي در پايان راه مي برد- (مردم يا اخوان المسلمين و سلفيست هاي زن ستيزو دست و پا بر)- فورمول بندي.
اما زن مسلماني که سکاندارائتلاف تاريخي مقاومت مردم ايران در مقابل پدرخوانده بنيادگرايي و تروريسم است- از همان لحظات اول قد برافراشته و در طرف مردم و حکومت سکولار لائيک و جدايي کامل دين از دولت قرار ميگيرد. ماده پنج قانون اساسي نيم ملا ساخته مصر بندي دارد که به وضوح راه را براي يک  شوراي نگهبان مصري باز ميگذارد.
اما من از بيگانگان هرگز ننالم….. و خطاب به کسانيکه سالهاست در خارج کشوربه انواع و اقسام گفتار و نوشتار مجاهدين وشوراي ملي مقاومت را تخطئه کرده و بر آنها برچسبهاي ناروا – از جمله ديکتاتوري و حکومت اسلامي در آستين داري ميزنند- ميگويم: باز ديديد که تمام اين سالها انرژي خود را بجاي همسوکردن براي سرنگوني فاشيسم ديني و استقرار دموکراسي و جدايي دين از دولت و استقرار يک نظام جمهوري (سه اصل جبهه همبستگي ملي)- صرف سرهم بندي و سفسطه و تبليغات جهت دار و «ميد اين تهران» کرديد! هي عرض خود برديد و زحمت افزوديد. ايضاً يادتان مي آيد که در جريان دجالگري تبليغاتي خميني در باره کتاب سلمان رشدي وآن فتواي مرگ -همه سران مهم غرب خفه خون گرفتند و حتي پرزيدنت آن زمان بيل کلينتون ميگفت که او «خشم مسلمانان» را درک ميکند (بخوانيد خشم خميني را). کتابي که سراسر از کنايه و طنزدر باره هنديها و پاکستانهاي مهاجر به انگليس بود. کتابي که نه خميني يک کلمه از آن را خوانده بود( اگر هم ترجمه فارسي اش را ميخواند با آن زبان الکن و پر از غلط هاي املا  انشايي وگرامري يک کلمه را نمي فهميد) ونه حتي عاليجناب بيل کلنيتون.
اما مجاهدين خلق ايران ازهمان روزهاي اول توطئه وبازي دجالانة خميني براي درمان موقت زهر آتش بس را- کشف ميکنند- با شجاعت بي نظيري عليه فتواي فاشيستي خميني موضع ميگيرند- تظاهرات ميکند و تحت عنوان بزرگ «فتواي ضد اسلامي» موضع ميگيرند…مقالات مجاهدين با همين عنوان در بسياري از رسانه هاي تراز اول همين اروپا چاپ گرديد. اگر دنبال اين مقاله ها ميگرديد به آرشيومرکز شوراي ملي مقاومت و يا دفتر نمايندگي شوراي ملي مقاومت در کشورهاي نورديک لطفا مراجعه کنيد
حالا يا ايهاالبدگويان و تبليغات چيان کافه نشين و سايت نشان! از اين يکي هم درس گرفتيد؟ و چيزي حاليتان شد؟ باز ميگوييد که مجاهدين چنين وچنان و به قول خميني چه و چه هستند و ديکتاتور و طرفدار حکومت اسلامي. آيا شما ائتلاف مجاهدين در زندانهاي شاه با همه نيروهاي لائيک و چپ و ميانه وملي و مصدقي را به خاطر داريد؟  آيا آن شيخ گرما زده تنبان بدست گريزان از طناب لباس مجاهد و آن دگر شيخ از گرمابه مجاهدين هراسان و آن دگر شيخ ديگ و کاسه و پنير غسل دهنده و «اصحاب ملاقه»( آنانکه حتي ملاقهاي مجاهد لمس کرده را آب ميکشيدند) را به خاطر مي آوريد. آن سخنراني تاريخي مسعود رجوي در امجديه و برائت از مشروعه خواهان و متشرعين را شنيديد و آن جدايي ابدي مسعود و موسي از خميني در نشست قم را؟
يانه… آيا از اين همه فداي تمام عيار و نبرد صدها هزار برابر در مقابل حکومت ديني خميني و سلطان خليفه خامنه اي هورده اي(اندکي به لري)بقدر دم فيلي در ذهنتان مانده است؟ و اينکه به حکم  تاريخ مجاهد خلق – به عنوان يک گروه مسلمان- بايد در محور اين نبرد تاريخي با حکومت ديني و فاشيسم مذهبي قرار گيرد- همانطور که مارتين لوتردر مقابل ولايت مطلقه فقيه کاتوليک در قرون وسطي کرد.
ودرپايان آيا از اين محوريت تاريخي سازمان مجاهدين ناراحت شده ايد؟( برو بالا!) بهتان برخورده است( بروبالا!)حالتان گرفته است(بروبالا) سرگيجه گرفته ايد؟( بروبالا)در حاشيه به حالت غش رفته ايد و يا رفته شده ايد؟(بروبالا!)حسود نياسوده شده ايد( برو بالا!)سطل در دست آب بيار آسياب ولايت و خلافت شده ايد( بزن قدش!)
پنج شنبه 4 ژوييه 2013 اسکانديناوي

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.